En Verimli Kombiler 2018

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]

 

En Verimli Kombiler 2018

Muhtemelen 15 yıl önce 2018’in en verimli kazanlarını araştırmayacaktınız  . Yeni başlayanlar için, 2003 olurdu! İkincisi, en verimli kazanlar 15 yıl önce mevcut olmayan yoğuşmalı kazanlar vardı. Enerji tasarrufu veya enerji verimliliği bugün olduğu kadar önemli değildi. Tasarruf prp tedavisi saç ettiğiniz her şey, sizin için daha fazla tasarruf eder ve gezegene iyi gelir. Yoğuşmalı Kazan teknolojisi, enerji verimliliğini yeni yüksekliklere taşıdı. Bugün kazanlar daha küçük, daha hafif, daha sessiz ve Hava Tazminatı ve Akıllı Öğrenme Termostatları gibi bir sonraki gen eklentileriyle. Son on yılda teknolojinin geliştiği yol, insanlar akıllı, programlanabilir termostatlar prp kiti ve hava kompanzasyon sistemlerinin yardımı ile ısıtma sistemlerine ufak tefek işlemlerle enerji faturalarında harcadıkları paraları bir fonda tutabildiğini fark ettiler. Bir kazanda olduğu gibi çalıştığı veya sık sık bozulduğu zaman, sadece huzurunuz için değil, özellikle de banka bakiyeniz için çok fazla sorun yaratabilir.

Yüzeyde, tüm kazanlar aynı görünüme sahiptir. Ancak cilt altında sayısız farklılıklar vardır. Bu karmaşık ve ezici bir karar olabilir ve hafifçe veya aceleyle aldığınız bir şey değildir. Bununla birlikte, Türkiye’de, sizin için çok fazla saç kalınlaştırma Tesisat işi yaptık ve 40 yılı aşkın bir süredir sıhhi tesisat, ısıtma ve kazan montaj alanında birleşik tecrübemizle, mevcut 2018 en verimli kazanların 5’ine bakıyoruz .

LÜTFEN DİKKAT: En verimli kazanlar 2018 için aşağıdaki liste tercih sırasına göre DEĞİLDİR.

BOSCH CONDENS Kombi

Bu , en az bir Bosch Condense içermediyse, 2018’in en verimli kazanlarının özellikle doğru bir listesi olmayacaktır. Bu nedenle, Condense 24i modelini vurguladık. Bu, çok küçük ve orta ölçekli haneler ve mülkler için en uygun olan, 24kW’lık çok makul bir çıkışa sahip bir kombi kazandır. Bosch Condense 24i ile şunları elde edersiniz:

 • Kullanımı son derece kolay olan geniş ve konforlu bir kazan kontrol planı.
 • Evinizi tercih ettiğiniz sıcaklıkta tutmanıza yardımcı olan bir dizi kullanıcı dostu kontrol.
 • Yüksek verimli bir pompa.
 • Ev veya ısıtma kullanımı için anında sıcak su.
 • 3 yıl garantilidir.
 • Sıcak su ve ısıtma için bir derece

Baymak Baxi Duo Tec +

Baxi, iyi performans gösteren ve çok maliyetli olmayan yüksek kaliteli kazanlar üretme konusundaki uzmanlıkları ile bilinir. Bir en verimli kazanlar 2018 liste bunlardan birinin olmadan eksik olacaktır. Duo Teck + çok kompakt olduğundan, sınıfındaki diğer kazanlar kadar kurulum alanı gerektirmez. Mükemmel ısıtma ve sıcak su akış oranları sunar ve bununla birlikte:

 • 3 yıl garantilidir.
 • Nispeten küçük karbon ayak izi.
 • Hızlı ve kolay kurulum, ısı olmadan daha kısa süre demektir.
 • Sıcak su ve ısıtma için A-Anma

Vaillant EcoTec Pro

Türkiye’deki bir diğer çok popüler kazan üreticisi olan Vaillant, kullanımı kolay çok kullanıcı dostu kazanlar yapmakla ünlüdür. Onların popülaritesini inkar etmek yok, bu yüzden en verimli kazanlar 2018 listesinde bir yeri hak ediyorlar . Bu kazanların temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Tüm yıl boyunca en iyi performans için kazanda 2 kademeli donma kontrolü.
 • İstendiği gibi çok daha hızlı bir şekilde teslim sıcak su sağlayan paslanmaz çelik ısı değiştirici.
 • Verim oranı% 89,2, yani bu kazanın kullanımı oldukça ekonomiktir.
 • Valiant kazanınızı kurarken onaylanmış bir montajcıyı kabul ederseniz, daha uzun süre uzatılabilen 2 yıl garantilidir.
 • Pompa, kazanın çalıştırılması daha az pahalı olduğu anlamına gelen yüksek verimliliğe sahiptir.

Viessmann Vitodens 100-W – Sonuncusu için En İyisi

En iyi sonuç verdiğimiz 1988 yılının en verimli kazanları söz konusu olduğunda , Viessmann kazanları gibi, İngiltere’nin anakara Avrupa’sında ve dünyanın geri kalanında olduğu kadar popüler olmasa da, çok güvenilir, son derece verimli ve teknolojik olarak gelişmiş kazanlar. Viessmann, heyecan verici yeni ısıtma teknolojilerinin ön saflarında yer almakta ve ekstra enerji verimliliği yaprağını ve en üst noktayı hak etmektedir. Aralarına hızlı bir bakış ve ne hakkında konuştuğumuzu göreceksin. Güvenilirlik, kazanacağınız zaman emin olacağından emin olduğumdan, kazanlar söz konusu olduğunda anahtar kelimedir. İstediğiniz en son şey pahalı bir kazana yatırım yapmaktır (ve kazanlar hayatınızda satın almanız muhtemel en yüksek bilet ekipmanlarından biridir).

Bir kazanı satın aldığınızda huzur istersiniz, bu yüzden en çok satan kazanlardan biri olan Viessmann Vitodems 100-W’yi vurguladık. En verimli kazanların 2018 listesinin başında gururla yerini almıştır . Bu gaz yoğuşmalı kazan ile Viessmann, en verimli cihazları üretmeye yönelik çalışmalarını sürdürdü ve genel olarak% 93’e yakın verim sağlayan bir kazanla birlikte Energy Star kurallarını tekrar aştı.

Gösterilen model: Viessmann Vitodens 100-W

Viessmann Vitodens 100-W’ye yatırım yapmanın başlıca faydalarından bazıları şunlardır:

 • Böyle bir yüksek performanslı cihaz için çok cazip fiyat – çoğu bütçe ve ev büyüklüğü için mükemmel.
 • Viessmann, iç bileşenlerinin çoğunu kendi bünyesinde imal ettikleri için cazip bir fiyat noktası sunabilir. Diğer üreticiler üçüncü şahıslardan kaynaklanmaktadır.
 • Viessmann kazanları, Energy Star Combustion tarafından belirlenen verimlilik gereksinimlerini aşan ve hem propan hem de doğal gazla kullanılabilen tamamen modüle edilmiş Viessmann tasarımlı paslanmaz çelik MatriX silindirli brülör sayesinde çok düşük miktarda emisyon üretmektedir.
 • Arkadan aydınlatmalı LCD dokunmatik ekrana sahip çok yönlü ve kullanıcı dostu kazan kontrol arayüzü, kazan kullanımının çoğu yönünü kontrol eder. Özellikle akıllı OpenTherm iletişimine sahiptir.
 • Havalandırma sistemi, bu fiyat aralığındaki diğer kazanlardan daha uzun bir havalandırma uzunluğu sayesinde daha fazla esnekliğe sahiptir ve 200 inç kadar uzun ve çeşitli havalandırma seçenekleri sunar. Esnek PP (ler) delikleri ve sert havalandırma delikleri gibi.
 • Bir arıza veya hasar durumunda montajı ve servisi nispeten kolay, basit ve hızlıdır. Kazan borularına tüm bağlantılar cihazın alt kısmında yer alırken, kazanın önünden kolayca servis edilebilen çeşitli parçalar bulunmaktadır.
 • İnanılmaz derecede sessiz koşu, özellikle çok güçlü şeyler için. Birçok buzdolabıdan daha sessiz olarak rapor edildi.

Inox-Radial Paslanmaz Çelik Eşanjör

 • Bir Viessmann kazanının en önemli özelliklerinden biri, en verimli bir kazan olan 2018 noktasından , patentli ısı eşanjörüdür.
 • Worcester-Bosch, Baxi, Ideal vs. gibi birçok kazan üreticisi hala Fransa’da bulunan bir üçüncü tarafın ürettiği alüminyum ısı eşanjörünü kullanıyor.
 • Paslanmaz çelik, alüminyuma kıyasla daha verimli ve korozyona dirençli bir metaldir ve Viessmann bu gerçeğe dayanmaktadır.

En Verimli Kazanlar 2018 – Sonuçlarımız

Her ne kadar bu makalede bahsedilen kazanların dördü, her evde iyi çalışacak ve gerektiğinde sıcak su sağlarken, yerden tasarruf edebilecek ve yerden sıcak tutacak yüksek performanslı aletlerdir; Diğerleri üzerinde tavsiye edeceğimiz bir tane var.

Boilerhut’ta enerji verimliliği oranı ve paslanmaz çelik ısı eşanjörü kullanması nedeniyle, Viessmann Vitodens 100-W’nin rekabetin üstündeki baş ve omuzlar olduğunu düşünüyoruz. Bu saygın ve güvenilir bir kazan montaj ve değiştirme şirketi olarak uzun yıllara dayanan aktif servisimize dayanmaktadır. Tamamen şeffaf olmak gerekirse, yıllar önce başlayan bazı güvenilirlik sorunları olabilir, ancak Alman verimliliği gittikçe, bu sorunları tamamen ortadan kaldırdılar.

Herhangi bir kararda olduğu gibi, en verimli kazanlar 2018 arasında seçim yaparken sizin için en iyi olduğunu düşündüğünüze düşer . Bununla birlikte, akıllı paramız her zaman Viessmann üzerinde bir şüphe duymadan harcanacaktı.

Yepyeni, yüksek verim, yoğuşmalı bir kazan veya bizim tarafımızdan kurulan tam bir merkezi ısıtma sistemi almak istiyorsanız, dakikalar içinde çevrimiçi bir tahmin alabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken Adınız aşağıya girin ve yeşil düğmeye basın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın 0332 321 03 44

Youtube mp3 - film izle - evden eve nakliyat -