Kombi Arıza Onarım Garantisi Var Mıdır?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

 Yaz aylarında da kış aylarında da oldukça önemli bir yere sahip olan ısıtma sistemlerinin en önemli yapı taşı kombi, bakım gerektiren aynı zamanda da kombi bakımı yapılmazsa ise ortaya oldukça önemli boyutta bir mağduriyet söz konusu hale gelebilmektedir. Bu bakımdan da kişilerin üzerine düşen en önemli işlem ise bazı aralıklarda bakımın tekrarlanması gerekmektedir. Aksi takdirde daha sonra ki durumlarda kombi kalıcı hasarlar ile karşı karşıya gelmektedir. Bu da kombinin işlevini yitirmesine yol açacağından büyük bir sorun söz konusu hale gelebilmektedir.

Kombi Bakım Garantisi

Kombi alınan yere göre aynı zamanda da parçasına göre garantiye sahip olabilmektedir. Bu bakımdan da kombi arıza onarım garantisi var mıdır? Sorusunu düşünen müşteriler bu soruya yanıt bulabilmek adına kombinin özelliklerini değerlendirmesi gerekmektedir. Kombi arızalarına bağlı olarak gerek yedek parçaları üzerinden gerek ise parça değişimi aşamasında işçilik hatalarına da bağlı olarak 1 yıl ile 5 yıl arasında de değişiklik gösterilebilen Kombi bakım garantisi bulunmaktadır.

Garanti kapsamında kombinin yenilenmesi ve daha iyi şekilde çalışabilmesi adına firmamız uzun yıllar sizlere hizmet sunacak olan kombilerinizi daha iyi bir konuma getirmek amacı ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Firmamızla iletişime geçmeniz durumunda ise kombinin tekniksel veya da estetiksel açıdan meydana gelebilecek olan kombi sorunları gidererek sizlere en iyi hizmeti sunmak adına sektörde yer almaktayız.

Comments are closed.

Bizi Arayın 0332 321 03 44

Youtube mp3 - film izle - evden eve nakliyat -