Kombi de Voltaj sebebi ile oluşan arızalar

[Toplam: 4   Ortalama: 4.3/5]

Kombi de Voltaj sebebi ile oluşan arızalar

Genelikle  de kış dönemlerinde voltajlar bir düşer bir çıkar. Sürekli dengesizlik  söz konusudur. Kombiler de şebeke voltajı ile çalıştığından voltajda meydana gelen dengesizlik  sebebi ile kolay arızalanabilir. Genelikle bu Durumdan ana Kart ve elektrikle çalışan parçalar zarar görmektedir . Bu durum kullanıcı hatası değildir.Bu nedenle de voltaj sebebi ile çıkan tamir masrafı kullanıcı hatası olmadığından çıkan masrafı ev sahibi karşılamalıdır.  kombi garantisi devam ederken  böyle bir sorun yaşandı ise  garantiye girmez, ücrete tabiğ tutulur.Sebebi ise dış etkenlerden kaynaklı durumlardan oluşmaktadır.

Kombi Voltaj Regülatörü Takılması durumunda bu sorunun önüne geçilme şansı vardır. Kombi voltaj regülatörü ise kaliteli bir marka Olmalıdır bizim Önerimiz Delta 0,5 kw Kombi regülatörü dur.

Delta 0,5 kw   Kombiler ve elektrik arızaları gidermek için üretilmiştir

Önerimiz

Kombi arızalanması durumunda Ev sahibine bilgi verilmelidir , Gerekirse ev sahibi  cihaza yakın olduğu süre içerisinde servis Çağırmalıdır. Ev sahibi ile ortak harekat edilmeli ve bilgilendirilmelidir . gelen servis Personelinden bilgi alınarak kombi arızası oluşma sebebi incelendikten sonra masrafın kimin karşılayacağı karar verilmelidir.İki tarafın uzlaştığı durumda büyük sorunlar yaşanmaz. Bu sorunları büyütmeyiniz karşılıklı anlaşma yoluna gidiniz .

 

Yazımızda  sunulan bilgiler Konya Kombi Servisi olarak tamamen Bizim  Tavsiyemizdir . Bu konuda netleştirilmiş bir yasal zorunluluk bulunmamaktadır.

2 responses on “Kombi de Voltaj sebebi ile oluşan arızalar

  1. […] kartı tamiri öncelikli olarak yeni kombi kartlarına göre maliyet bakımında daha ekonomiktir ve fiyatı […]

  2. […] Ana Kartlar Sürekli Arıza Yapmaktadır Bunun nedenleri ise voltaj kaynaklı olmasından kaynaklıdır. Ana kart tamirleri yapılmaktadır. Tamir Yapılan Ana kartlar […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın 0332 321 03 44

Youtube mp3 - film izle - evden eve nakliyat -