Kombi Onarım Mi ? Yeni Kombi montajı Mi ?

[Toplam: 3   Ortalama: 5/5]

Kombi Onarım Mi ? Yeni Kombi montajı Mi ?

Kombi onarımı ve değiştirme genellikle bir ev sahibinin kafasında dolaşan bir düşüncedir. İnsanlar çoğu zaman merkezi ısıtma sistemlerine fazlaca düşünmezler. Sadece onları açmayı bekliyoruz ve ta-da! Çalışıyorlar, evlerimizi ısıtıyor ve bize sıcak su temin ediyorlar. Hepimizin bildiği gibi, “kış geliyor” ve insanlar bu soğuk Türkiye havalarında Kombilerinin daha fazla kullanacaklar. Ne yazık ki, Kombi onarımı ve değiştirmeyi düşünen insanlar için bile en iyi zamanlarda bile pahalı bir sıkıntı olabilir  .  Daha da önemlisi, daha fazla kazan, daha soğuk aylarda kırılma eğilimindedir çünkü ilkbahar / yaz aylarında etkisiz kalmıştır. Ve sonra sonbahar / kış aylarında hayata geri dönmeleri bekleniyor, ancak bu her zaman böyle değil.

İnsanların ısınmasını istiyoruz ve herkesin  yüklü bir yeni ürün almak  yerine, kazan onarımı ve değiştirme maliyetini bilmesini istiyoruz . Bir kazanda belli bir yaşa geldiği zaman, daha önce tamir edilmiş olsalar bile bozulma olasılığı daha yüksektir. Aslında onları ilk tamirinden sonra daha sık bozulduklarını biliyoruz.

Daha önce Bozulmuş bir Kombi varsa, ortak kazan arızalarından bazılarını biliyor olabilirsiniz:

  • Su, rahatça yıkamak için yeterince yüksek bir sıcaklığa kadar ısınmaz. Ya da belki de su hiç ısınmadı bile.
  • Kazan sızıyor ya da damlıyor.
  • Kazanın sesini duymak, ıslık çalmak ya da sesini çalmak gibi garip sesler duyuyorsun.
  • Arka kazandaki pilot ışığı sönmüş.
  • Su sıcaklığı iyi ama basınç korkunç, sadece bir ağaç üzerinde kalan sudan bir duş sahip benzer musluktan çıkan bir dribble.

Konyada’ki fiyatlar ve kalite incelemeleri ile  kazan onarımı ve değiştirme  kararı, hiçbir ön maliyet olmaksızın çok kolay hale geliyor. Tercih ettiğiniz şeye bağlı olarak, 1 ila 2 yıl arası ödeme planları arasında, bütçenize uygun, uygun bir aylık geri ödeme tutarını kabul edebiliriz.

Kazan gazı onarımı ve Konya gazının değiştirilmesi ile ilgili fiyatları kontrol ettik ve bunun Tl 3500 ile Tl 5000 arasında olabileceğini gördük . Ve onlar bir çağrı ücreti olarak 110 TL ücret.

Daha sonra yerel bir tesisatçı ile kazan onarım masraflarını ele aldık ve bunların Servis ücreti yaklaşık 50 TL oldu. Parçalar ve işçilik maliyeti de 370 TL civarında olacaktı. Şimdi, bu, yeni bir kazan almaktan daha iyi görünmekle birlikte, önden daha ucuz olduğu için, ancak daha sonra tekrar tekrar kazan onarımına ihtiyaç  duyacak ve yanlış ekonomiye dönüşecek.

Kazan onarımı vs değiştirme – Gerçekler

Neyse ki Konya Kombi Servisi  seçeneklerimiz, eski kazanınızı ekonomik olarak değiştiriyor. Ayrıca, tüm finansal seçeneklerimizin, parça ve işçilik için tam 2 yıl garanti ve Viessmann A-dereceli kazanlarda Inox radyal paslanmaz çelik ısı eşanjörleri ile 2 yıl garanti kapsamında olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Bir finans paketinin mutlaka her zaman herkesin aylık bütçesine uygun olmadığını biliyoruz, bu yüzden çeşitli finans seçeneklerine sahibiz. Ayrıca, ihtiyaçlarınız ve bütçenize uygun bir finansman seçeneğimizin bulunduğuna da inanıyorum. Daha fazlasını öğrenmek isterseniz 0332 321 03 44 Numaradan Bize Ulaşım Sağlayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button Bizi Arayın Teknik Servis

Bizi Arayın 0332 321 03 44

Youtube mp3 - film izle - evden eve nakliyat -