Konya Brülör Servisi 0332 321 03 44

[Toplam: 3   Ortalama: 4.7/5]

Hizmet Verdimiz Markalar

OERTLI , ECOSTAR , BENTONE, UNIGAS , RIELLO , BALTUR , DCD , F.B.R.Gaz Brülörleri , JOANNES ,GÖKÇE , ECOFLAM , ETNAKombi , BENTONE , WEISHAUPT , HONEYWELL Otomasyon, LANDIS & GYR Otomasyon , DUNGS Doğalgaz   , SATRONIC Kontrol , CONECTRON Brülör , Danfoss Otomosyon

Doğalgaz Brülör Servisi(Arıza Bakım Onarım)

Konya Bölgesinde  Brülör Servis Hizmeti Vermekteyiz Konya’nın Sanayi bölgesi Meram – Selçuklu – Karatay başlıca olmak üzere brülör servis hizmeti bakım Hizmeti Otomasyon hizmetleri verilmektedir .

 

Baca Gazı Analizi

BRULOR-SERVİSİ-KONYA

Tüketici dostlarımızın büyük bir kısmı fazla miktarda doğalgaz Tüketmekte tam olarak ısınamamaktan şikayetçilerdir. Bu arızalarını temelinde yatan sebep ise, kazanlarda doğalgazın bilgisiz olarak kullanılmasıdır. Sürekli olarak çalışmalarına karşılık brülörlere Sürekli  olarak bakım yapılmamaktadır. Bu brülörler ve sistemlerin uygun yanma Seviyesine ulaşamamaları, doğalgazı yanması gereken ölçüde yakamamaları yüzünden dostlarımız ısınamamaktadırlar. Brülörün doğalgazı uygun yakma ölçüsü yakabilmesi ancak brülör üzerinde hassas bir şekilde yapılacak olan hava ve yakıt ayarı ile sağlanır . Bu ince ayarın “Baca Gazı Analiz Cihazı” dediğimiz elektronik bir analiz cihazı ile yapılması gerekir . Yakılan yakıt doğalgaz olduğu için gözle yapılacak olan ayar sonucunda kazan içerisinde doğalgaz düzensiz bir şekilde yanabilir. Bu düzensiz yanış ise, doğalgazı kazan içerisinde tam olarak enerjiye çeviremememiz anlamına gelir. Yakıt tasarrufu sağlamak ve doğalgazı tam olarak enerjiye çevirmek, Tamamen “Baca Gazı Analizi” ve “Emisyon Ölçümü” ile mümkündür.

OERTLI Konya Servisi

ECOSTAR Konya Servisi

BENTONE Konya Servisi

UNIGAS Konya Servisi

RIELLO Konya Servisi

BALTUR Konya Servisi

DCD Konya Servisi

F.B.R.Gaz Brülörleri Konya Servisi

JOANNES Konya Servisi

GÖKÇE Konya Servisi

ECOFLAM Konya Servisi

ETNA Kombi Konya Servisi

BENTONE Konya Servisi

WEISHAUPT Konya Servisi

HONEYWELL Otomasyon Konya Servisi

LANDIS & GYR Otomasyon Konya Servisi

DUNGS Doğalgaz  Konya Servisi

SATRONIC Kontrol Konya Servisi

CONECTRON Brülör Konya Servisi

Danfoss Otomosyon Konya Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın 0332 321 03 44

Youtube mp3 - film izle - evden eve nakliyat -