Konya İkinci El Kombi Alım – Satım

[Toplam: 3   Ortalama: 5/5]

Konya İkinci El Kombi Alım – Satım

0554 849 75 77

Konya’da İkinci El Kombi Şofben Alım Satım Yapmaktayız . İkinci el cihazlarınız değerinde Alınır Değerinde Satılır , İkinci el Şofbenler Kombiler Arızası Ne olursa Olsun Firmamız Tarafından Alınarak Arızalı Parçalar değiştirilerek Tekrar kullanılır şekilde  Satışa Sunmaktadır , Başlıca İkinci el Kombiler ekranlı ve çift eşanjör olarak toplanır ve satışı yapılır. Alınan kombiler Garantili Şekilde Verilir . Veya Sizden İkinci el Kombinizi alarak Tamir eder Sizin İstediğiniz fiyata sata biliriz .

İkinci El Kombi Alırken Dikkat edilmesi Gerekenler..!

konya’da 30 yıldır kombi Sektörunde hizmet veren firmamız Kombilerin yedek parça ve Servis Hizmeti vermekte olup satışa sunulan Kombileri Garantili Şekilde Satmaktadır. Cihazlar drone çekimleri atölye ortamında test edildikten Sonra Satışa Sunulur . Satışa Sunulan Kombiler Bütün Bakımları yapılmış Sıkıntı çıkarmayacak cihazlardan oluşmaktadır.

Neden İkinci El Kombi Almalıyım  ?

İkinci El cihazlar genelikle kurumsal tanıtım filmi kira getirisi olan yerlere verilmektedir. İkinci El kombiler Sıfır Kombilere Göre Yarı Fiyatına Ve Daha Aşağı Fiyatına’da verilmektedir. ikinci drone çekimi el Kombi Aldınız zaman Kombinin Bütün Bakımları Yapılmış içindeki sıkıntılı parçalar contalar değişmiş durumdadır.İkinci El kombi Tercih ederken Firmamızdan Kesinlikle bilgi Almanız Önerilir. Biz Sadece Cihaz Satmıyoruz Cihazın Garantısınıde Vermekteyiz .

İkinci El Cihazı Görerek Alma

Konya ikinci El Kombi Olarak cihazları göre bilir isterseniz Atölyemizde Sizlerinde Karsısında test ede bilirsiniz cihazın İç kısmını açarak size göstere bilir.  İkinci El Kombi Fiyatları cihazların temizlik ve kulanım Süresine göre Değişmekte. Konya’da bazı satış Yapan firmalar Hurdalıktan alınan kombilerin Kapaklarını silerek size temiz cihaz diye vere bilir ama biz o Şekilde yapmıyoruz Hurdalıktan Kombi toplamıyoruz . Sıfır Satışımızda Mevcut olduğu için Değişimden gelen Kombiler Ve bayilerden gelen kombileri Size satış yapmaktayız

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın 0332 321 03 44

Youtube mp3 - film izle - evden eve nakliyat -