Konya Kombi Fan Tamiri

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]

Konya Kombi Fan Tamiri

Sadece hermetik ve yoğuşmalı kombiler bulunan; temiz havayı dışarıdan hava akım borusu ile içeri alıp, yanma sonucunda oluşan atık gazı yine aynı yöntem ile dışarı gönderen en önemli parçadır. Marka modeli ne olursa olsun tüm hermetik ve yoğuşmalı kombilerde bulunur. Yer olarak kombinin marka modeline ve çeşidine göre değişebilmektedir.

Kombide Fan Tamiri Nedir?

Meydana gelen fan arızasında fanın revize edilmesi işlemidir. Mevcut arızalı fan sökülür, teste alınır, sorunu tespit edilir ve onarılır. Bu uygulama fan tamir uygulaması olarak adlandırılır. Genelde kombide fan arızalarında tamir yoluna gidilmektedir.

Kombide Fan Tamiri Neden Yapılmalı?

  • Ücret açısından değişim bedeline göre daha uygundur.
  • Değişimi gibi tamir işlemine de 1 yıl garanti verilmektedir.
  • Tamir işlemi ile de yaşanan sorun çözümlenebilmektedir.

Bu gibi durumlar sebebi ile kullanıcılar genelde fan tamir işlemini tercih etmektedir. Fan değişim uygulaması kullanıcı talebi ile ya da fanın arıza durumu ile değişebilmektedir. Fan yanmadığı sürece ya da büyük hasar görmediği sürece revize edilebilir.

►►► Fan arızalarının %99 unda tamir uygulaması yapılabilir. Tamir uygulaması için sadece tüketici onayı alınmalıdır. Tüketici tamir istemez onun yerine sıfır parça ister ise tamir uygulaması yapılmaz, sıfır bir fan ile değişim uygulaması yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın 0332 321 03 44

Youtube mp3 - film izle - evden eve nakliyat -