Konya Servis Araç ve Gezici Servisimiz

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Kombiler özellikle senelik bakımları düzensiz yaptırıldığında ya da hiç yaptırılmadığında kullanıcılara sorunlar yaşatmaktadır. Bu sorunların çözümü düzenli bakımlardan geçmektedir. Kombi bakımlarının kaliteli bir servis tarafından yapılması çok önemlidir. Kombiler her elektronik alette olduğu gibi bakımla alakasız olarak da bozulabilirler. Bu durumla karşılaşıldığında da bir servise başvurmak gerekmektedir.

Kombi servislerinde hızlı ulaşım çok önemlidir. Servis aracımız ve gezici servisimiz sayesinde talep edilen her mekâna kısa sürede müdahale imkânımız bulunmaktadır. Yapılan yerinde müdahaleler sonrasında kombilerde meydana gelebilecek sorunların büyümesine engel olunmaktadır. Servis aracımız aynı zamanda yedek parça temini konusunda da hizmet vermektedir. Kombi tamiratı ya da bakımı sırasınca ihtiyaç duyulması muhtemel temel parçaların temini kısa bir zaman dilimi içerisinde gerçekleşmektedir. Gezici servisimiz kullanıcı isteklerine göre de hareket etmektedir. Gereken zamanın ayarlanmasında ve vakit kayıplarının önlenmesinde ortaklaşa karar almak gerekmektedir.

Özellikle kombi arızaları siteme bildirildiğinde gezici servisimizin arızanın olduğu yere yakın olduğu durumlarda müdahale her zamankinden daha hızlı gerçekleşmektedir. Kombinin ilk kontrolünde arızanın kaynağı tespit edilmektedir. Yıllık bakımları tam olan kombilerin arıza çıkarmaları genellikle kullanıcı sebepli hatalar yüzünden olmaktadır. Bu hataların telafisi ise arızanın büyüklüğüne göre değişmekle beraber yedek parça ihtiyacı doğurmaktadır. Müşteri ile yapılan anlaşmadan sonra ise orijinal yedek parçalar servisimizce eve kadar getirilip monte edilmektedir. Parçaların montesinde sonra kombinin durumu da ayrıca kontrol edilmektedir.

Comments are closed.

Bizi Arayın 0332 321 03 44